Čapátí, nebo tortilla?
Placka, která neomrzí.

Tenhle recept patří na mých živých i online kurzech mezi ty nejoblíbenější. Na kurzu divokého vaření jsme je namáčely do veganských pomazánek, na online kurzech jsme je plnily luštěninovou směsí a kvašenou zeleninou.
ONLINE KURZ- JAK NA LUŠTĚNINY začíná 5.4.
a je našlapaný informacemi a skvělými recepty.


No a protože soused ulovil jelena, tak jsme si je dneska nacpali trhaným jelením masem, různými druhy omáček a kopcem zeleniny. Po dlouhé době jsem měla zase pocit, že svět je fajn. Ať žije kebab, indický chleba, tortilly, placky všeho druhu, do kterých se dají zabalit ty největší lahůdky!

SUROVINY

350g špaldové mouky jemně mleté
175 g vody
špetka soli

POSTUP PŘÍPRAVY

Všechny suroviny spojíme a vypracujeme hladké těsto. Zabalíme do potravinové folie a necháme 30min odpočívat. Poté těsto rozdělíme na 6 dílů a z každého vyválíme placku cca 3mm tenkou. Placka nesmí být příliš tenká, jinak je po upečení příliš křupavá a nejde do ní nic zabalit. Placka nesmí být ani příliš silná. To má člověk zase pocit, že jí jen těsto a kde nic tu nic… Prostě, tak akorát.

#Label
#Label
#Label

A jestli vás zajímají další úžasné recepty, právě spouštím přihlašování do mého ONLINE kurzu JAK NA LUŠTĚNINY, který je nabušený informacemi, praktickými radami, návody, tipy a především recepty.

Online kurz JAK NA LUŠTĚNINY.

Přístup do kurzu NEOMEZENÝ.
Všechny lekce k dispozici KDYKOLIV.
Celým kurzem můžeš projít SVÝM VLASTNÍM TEMPEM, s moji online podporou a také s podporou facebookové skupiny.

Videa, fotky, návody, recepty, inspirace.
BONUS- rozhovor s odborníkem.