KURZ PROBIOTICKÝCH NÁPOJŮ

tibi
fermentace
tibetska

Fermentované nápoje vyčistí naše těla zanesená toxickými látkami, dají jim větší odolnost a doplní chybějící energii.
Díky vysokému obsahu prebiotických a probiotických kultur napomáhají regulaci trávení a zajišťují zdravou střevní mikroflóru.
Přirozeně kvašené nápoje posilují náš imunitní systém, harmonizují trávení a zažívání a v neposlední řadě léčí např. mnohá kožní onemocnění.
Již mnoho let experimentuji, testuji a studuji, proto Vám mohu nabídnout to nejpestřejší bakteríální menu, které jde v domácích podmínkách vyrobit SNADNO a BEZPEČNĚ.
Ochutnáte několik druhů kombuchových limonád, ovocné i zeleninové nápoje z tibi krystalů, bezlaktózový kefír, různé druhy kvasů, elixír života zvaný rejuvelac a limonády na bázi zázvorového startéru.Přednáška o přírodních fermentovaných limonádách.Ochutnávka domácích limonád.Rady, tipy, triky na výrobu fermentovaných nápojů.Recepty, návody, postupy ucelené ve skriptech.V případě zájmu mikroorganismy na výrobu vlastních fermentovaných nápojů.
Kombucha, tibetské krystaly, tibetská houba, zázvorový startér na výrobu perlivých limonád a piva, rejuvelac, kvasy, sezónní fermentované limonády…
S sebou:Skleničky (5ks) na mikroorganismy.