hájková
hájková


Jedním slovem úžasné! A to prostě všechno!
Od přátelské a uvolněné atmosféry, výborných mňamek, až po cenné informace. Všechno vidíte na vlastní oči, všechno si můžete vyzkoušet, domů si odnesete vzorky a hned můžete s nabitými informacemi začít vyrábět zdravé nápoje, klíčit, fermentovat, prostě si ten život udělat zdravější a tím pádem šťastnější.
(Lenka Mudriková)


Ráda se vracím tam, kde to moje vnitřní “doma” nenaráží, ale může se rozvíjet. Ráda se vrátím tam, kde je každá otázka správná až geniální . Líbí se mi to, že přijdu a vítá mě usměvavá žena/matka, která žije tím, co má ráda a umí svým vnitřním naladěním nadchnout ostatní. Líbí se mi to, jak jednoduše umíš vysvětlit a zasvětit. Mám ráda tu podporu, kterou mám po kurzu. Líbí se mi taky to, že mi ukazuješ, jak jednoduché a dokonalé je prostě být v tom, co máme kolem sebe.
Helena Štípková


Kroužím kolem fermentace již delší dobu, a tak jsem se s chutí zúčastnila online webináře na téma Kvašená zelenina. Pro začátečníky je to skvělá volba. Verča shrnula vše podstatné a nabídla nejen mnoho receptů, ale i variant, jak si pro začátek zakvasit s pomůckami, které najdete běžně doma v kuchyni. Nadšení z fermentace z Verči tryská, a to mě baví. Pro mě to byla poslední kapka, abych se do toho konečně pustila i prakticky.
Klára Budyňská

CO O MNĚ A MÝCH KURZECH ŘÍKAJÍ

reference 2
reference