SVATOJÁNSKÉ DIVOKÉ VAŘENÍ

Jmenuji se Veronika a pořádám pořádám kurzy, workshopy a semináře na téma zdravé stravování. Svatojánské divoké vaření je kurz věnovaný bylinkám a divokému plevely. V tomto období mají ohromnou sílu a my je můžeme využít. Jsou tu pro nás, pro naše bolesti, trápení, nemoci… S pokorou přijímáme tyto dary
a s láskou využíváme. Přijeďte se odreagovat, načerpat sílu, dozvědět se více o bylinách, doprovodných rostlinách a naučit se je využívat v kuchyni. Poznáte i nové tváře a také se skvěle najíte.

Tento kurz probíhá u nás doma, v Knínicích, v srdci Českého Středohoří. Jsme obklopeni nádhernou přírodou s výhledy, při kterých se tají dech. Společně vyběhneme na naše kopečky a budeme obdivovat, co nám Matka Země v tomto období nabízí. Nasbíráme si byliny, doprovodné rostliny, houby, plody, pupeny, květy a společně z nich budeme čarovat.

Naučíme se tyto dary využívat při vaření, ale také k podpoře imunitního systému, k regeneraci a zklidnění.
Z nasbíraných bylin si vyrobíme tinktury, naložíme si je do oleje, naučíme se vyrábět divoké kvašené limonády, sirupy, krémy…
Společně si připravíme oběd a svačinu. K přípravě pokrmů budeme používat to, co si nasbíráme. Těšit se můžete na polévku, pomazánky, placky plněné zeleným, květy, klíčky… Připravíme si i sladkou tečku.

Jedná se o celodenní kurz. Začínáme v 10 hod a předpokládaný konec je v 17 hod.
Kurz je určen začátečníkům i pokročilým. Není vhodný pro děti!
Kurz proběhne za jakéhokoliv počasí.

CENA KURZU: 2500KČ

V ceně kurzu:
podrobná skripta s návody a recepty
veškerý materiál na výrobu
(cukr, olej, sádlo, pálenka… byliny, květy, plody… skleničky, etikety…)
jídlo a pití po celý den
Domů si odvezete lahve, lahvičky, skleničky plné bylinných radostí,
spokojené bříško a spoustu inspirace k vaření.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE