THERMOMIX PORADCE.
Na poradci skutečně záleží!

Představte si, že stojíte v obchodě, mezi regály
s kuchyňskými spotřebiči a hledáte toho nejlepšího pomocníka pro sebe a svou rodinu. Pravděpodobně koukáte nejdřív na cenu, na design a taky na značku. Sjedete recenze na heurece, poradíte se s maminkou a už už saháte po jednom z nich, když v tu chvíli vás napadne…

“Prosím vás, můžu si tenhle robot půjčit domů a vyzkoušet? Já si otestuju, co všechno zvládne a pak vám ho zase vrátím. Nevím, jestli si ho koupím… jen by mě zajímalo, jaký to je s ním pracovat.”

Asi by na vás prodavač koukal vyděšeně a ťukal si na čelo. Jistě. Tenhle nápad je úplně mimo. Takhle to s běžnými kuchyňskými spotřebiči z obchodu nefunguje. Ovšem u thermomixu je to jinak.
Thermomix je celoživotní investice a vyzkoušet si vaření s ním je nutnost. Potřebujete přeci vyzkoušet, jestli skutečně namele mák, nadrtí led, našlehá sníh a uvaří kompletní menu v jednom hrnci za 30 minut.
Je zcela přirozené, že si chcete otestovat, jestli splní vaše požadavky na vaření.
„Počkej, Veroniko! Co tím chceš naznačit? Že si můžu doma, v klidu thermomix vyzkoušet? „

Vyzkoušej si vaření s thermomixem zdarma a nezávazně.

A v ten moment přicházíme na scénu my obchodní poradci. Domluvíme společně pokrmy, které byste si chtěli vyzkoušet, nebo ochutnat, přijedeme za vámi a provedeme vás vařením. Obchodní poradce vám vysvětlí a ukáže všechny funkce, odpoví na dotazy a v případě, že máte o přístroj zájem, pomůže najít cestu, jak si ho koupit.

Ukázka vaření s thermomixem u vás doma, na zahradě i v práci.

Chcete si thermomix vyzkoušet, ale nechcete zvát obchodního poradce k vám domů? Domluvte si s ním schůzku na jiném místě (na pobočce Vorwerk, na škole vaření, nebo přímo u poradce doma…)

Vyberte si poradce, který je vám sympatický, dokáže vám vše vysvětlit srozumitelně a kterému důvěřujete. Při zakoupení thermomixu získáváte svého osobního poradce, se kterým možná budete v kontaktu řadu let. Je tu pro vás v momentě, kdy si nevíte rady, či řešíte nějaký problém. Je prostředníkem mezi vámi a společností. Společnost Vorwerk si svých zákazníků nesmírně váží a jejím přáním je, abyste byli spokojení a šetřili čas a energii.
Nikam nejezdíte, nevoláte, vše má na starosti obchodní poradce. Přijede za vámi až domů a vy si přístroj vyzkoušíte.

V případě zájmu s vámi podepíše smlouvu, nebo vyřídí žádost o úvěr, následně pomůže s instalací thermomixu a v případě reklamace ji vyřizuje s vámi.
Je to člověk, se kterým sdílíte své první kroky, úspěchy a radosti. Inspiruje vás
k vaření, vede k tomu, abyste zkoušeli nové funkce a recepty.
Proto vybírejte takového poradce, který má zkušenosti, který vám sedne jako člověk a ke kterému máte důvěru.

“Verčo, dostala jsem jsem od manžela k Vánocům thermomix. Ano, od toho manžela, který na ukázce tak strašně prudil. Nevím, jestli se mám radovat, nebo brečet. Objednal ho od bůh ví koho na internetu. Vůbec netuším, kdo je můj poradce a jsem z toho hotová… Já chci Tebe!”

Pokud zvažujete koupi thermomixu, nezapomeňte na to, že mít svého osobního poradce se vyplatí! Není to jen osoba, od které koupíte thermomix. Je to váš průvodce a rádce. Velmi často mezi poradci a jejich zákazníky vznikají kamarádské vztahy a vazby na celý život.

Dejte na doporučení.
Ptejte se, čtěte reference, mrkněte i na fotky a nechte si poradit.

Tak už chápete, proč thermomix nikdy nenajdete na pultech obchodů? Vaření s thermomixem je o radosti, sdílení, nových zkušenostech i setkání.

Pojďme společně vpustit život, radost a lehkost do vaší kuchyně.

PS:  jestli stále obchodního poradce hledáte, jsem tu pro vás. Více o mně se dozvíte TEDY.

PODOBNÉ ČLÁNKY

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *